• Waluty : 
  • Wózek 0 pozycja - PLN0.00
Str. główna  >  Dostawa towaru

Dostawa towaru


Dostawa i zwroty

Wysyłka

Międzynarodowa wysyłka jest obsługiwane przez Air International EMS Express Company, w ciągu 1 tygodnia Czas dostawy zamówień usually.All zostaną ubezpieczone na pełną kwotę zakupu i mogą być śledzone przy EMS website.We Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem online i współpracować z EMS wyrażając długa -term, porządek wysyłka i dostarczanie do twoich drzwi. Upewnij się, że jesteś w domu, gdy pakiety zostaną przybył. Wszystkie pakiety zostaną wysłane wewnątrz innego pudełka!

Zwrot

Dążymy do pełnej satysfakcji. Wszystkie zamówione przedmioty są tu ściśle ze słowem tutaj ", co można zobaczyć na naszej stronie internetowej są tym, co można dostać w 7days" .Przed korzystających łatwą wymianę i zwrotu, należy skontaktować się z nami powrocie adres wysyłki przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie tzn nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zwraca element musi w ciągu 7 dni od daty otrzymania zamówienia.Wszystkie zamówione przedmioty są odpowiednie przedmioty wybrać here.We obiecują wam odpowiedniej kolejności package.So jeśli powrócę odpowiednie przedmioty do refundacji: wszystkie zwrócone przedmioty podlegają 25% opłaty zarybiania. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi. Nie pokrywamy koszt wysyłki zwrotów lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenia dla własnego bezpieczeństwa, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wszystko wracający towar należy przesłać na adres wysyłki e-maila.

wymiana

Będziemy przyjmować wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zlecenia wysyłki. Proszę skontaktować się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i jeden z członków naszego zespołu pomoże. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego stylu, trzeba by wrócić przedmioty o zwrot (zgodnie z polityką powrotów) oraz złożyć nowe zamówienie dla stylu wolisz. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie tzn nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie. Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialny za wysyłce powrotnej i dla transportu i manipulacji koszt wysyłki zamienionych rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie zamówienia

Rezygnacja z zamówienia należy wystąpić przed zamówienie zostało wysłane. Spowodować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 6-8hours po umieszczeniu zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Spodziewać się można zrozumieć, w tym kluczowych wniosków point.Cancellation po zamówienie zostało wysłane będą traktowane zgodnie z naszą polityką powrotów. Przyjazny Wskazówka: Jeśli nie otrzymać 10-cyfrowy numer przesyłki w ciągu 3 dni od daty złożenia zamówienia, serwer poczty elektronicznej może być postrzegane jako spam. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy w zleceniach "śledzenia.

PYTANIA

Pytania dotyczące naszej Wysyłka i Zwroty Polityka prywatności, lub innych materiałów związanych z polityką, mogą być kierowane do naszego personelu pomocniczego, klikając na link "Kontakt" w menu.